Droga do finału

Dzisiaj, w ostatni dzień sezonu zasadniczego Eastern Conference odbył się turniej Jr.NBA w Tarnowie. Wszystkie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy, a mecze były bardzo zacięte. Widownia składała się z licznych kibiców, którzy dopingowali grające drużyny, co przyczyniło się do wspaniałej atmosfery na boisku.

Najważniejsze spotkanie rozstrzygnęło, która drużyna awansuje do finału. Było ono bardzo emocjonujące i trzymało w napięciu do ostatnich minut.

Drużynami, które zapewniły sobie drogę do finału są Connecticut Sun/MKS Czechowice-Dziedzice oraz Atlanta Dream/MKS Pałac Młodzieży Tarnów.

Warto zaznaczyć, że w trakcie turnieju zawodniczki otrzymały wsparcie od rodziców, którzy przygotowali dla nich słodki poczęstunek oraz pizzę na obiad.

Na zakończenie turnieju, odbył się konkurs rzutów i quiz wiedzy o Jr.WNBA, a nagrody zostały sponsorowane przez klub oraz rodziców. Zawodniczki miały okazję otrzymać fantastyczne nagrody.

Turniej uświetniła obecność prezydenta Tarnowa – Pana Romana Stefana Ciepieli, który wygłosił krótką lecz treściwą mowę do dziewczyn biorących udział w zawodach i ich rodziców.

Nie można również pominąć artystycznego występu grupy “Fire Ladies” ze szkoły tańca “Cheerleaders Academy All Star”, który był atrakcją dla wszystkich uczestników turnieju.

Jest to z pewnością wydarzenie, które pozostanie na długo w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję wziąć udział w tym wspaniałym turnieju Jr.NBA w Tarnowie.

Przewiń do góry