Rybnicki turniej i wiele kibiców

Wczoraj odbył się turniej Jr.WNBA w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR Boguszowice w Rybniku. Za oprawę odpowiedzialni są Marcin Troszka i Iwona Szymik. Turniej obfitował w emocjonujące mecze, pierwszy otwierający cały turniej był naprawdę bardzo fascynujący, gospodarze czyli drużyna Las Vegas Aces/RMKSRybnik kiepsko weszła w ten przegrywając pierwszą kwartę dużą ilością punktów, dopiero w drugiej i pozostałych częściach meczu dziewczyny wróciły na odpowiednie tory rozgrywki i zwyciężyły mecz.

Pozostałe mecze były równie emocjonujące jak pierwszy, a wszystkie drużyny grały na wysokim poziomie. Turniej był dla młodych sportowców doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności i pasji do gry.

 Tak jak na każdym turnieju odbył się konkurs rzutowy, w którym brały udział zawodniczki  każdej z drużyn turnieju. Dla wylosowanych zawodniczek przygotowano drobne upominki. 

Warto również zauważyć, że na  turnieju była duża frekwencja kibiców, którzy kibicowali nie tylko lokalnej społeczności, ale także innym zespołom. Atmosfera była elektryzująca, a fani kibicowali swoim ulubionym drużynom i zawodnikom.

W przerwach między meczami na uczestników czekał występ grupy  dziewcząt “4 Salsa” ze szkoły tańca “Dance 4 Kids”, który był wspaniałym dopełnieniem turnieju.

Rodzice uczestników uprzejmie ufundowali bufet ze słodyczami, jak i zapewnili dziewczynkom ciepły posiłek by mogły być w pełni sił na kolejne mecze. 

Mieliśmy zaszczyt gościć na turnieju Zastępce Prezydenta Pana  Piotra Masłowskiego. Jego obecność dodała świetnej  atmosfery i podkreśliła znaczenie wspierania sportu młodzieżowego w naszej społeczności. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom, dzięki którym turniej się udał. Z niecierpliwością czekamy na przyszłe wydarzenia i dalsze promowanie sportu młodzieżowego w naszej społeczności.

Przewiń do góry