Czechowice-Dziedzice

W sobotę został rozegrany turniej w Czechowicach-Dziedzicach. Gospodarzem imprezy był miejscowy MKS Czechowice-Dziedzice występujący jako Connecticut Sun, a imprezą zarządzał Bartłomiej Żaczek. Zostało rozegranych aż osiem spotkań, gdzie wszystkie z nich były na wysokim poziomie. Niestety z bólem gospodarze musieli uznać wyższość swojego rywala New York Liberty/Wisła Kraków, gdyż po zaciętym i wyrównanym meczu przegrywają swój pierwszy mecz w tym sezonie.  Świetny i bardzo wyrównany mecz stoczyły między sobą również drużyny Atlanty Dream/MKS PM Tarnów z Indianą Fever/ MKS MOS Katowice, dziewczyny pokazały wolę walki jak i grę zespołową. Każda drużyna pokazała się ze świetnej strony. Wszystkie dziewczyny na parkiecie pokazały charakter, współpracę jak i chęć rywalizacji na wysokim poziomie.

Jak zawsze rozgrywki sportowe to nie wszystko na turniejach Jr.WNBA. Było również dużo dodatkowych atrakcji jak losowanie nagród dla zawodniczek. Dzięki wsparciu Klubu MKS Czechowice-Dziedzice jak i Rodzicom nagród było dużo. Nagrodzeni zostali również trenerzy, którzy otrzymali upominkowy kalendarz na nowy rok ze zdjęciami zawodniczek z każdej z drużyn. 

Obecnością zaszczycił nas również Naczelnik wydziału promocji Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach Grzegorz Wąsik. Impreza posiadała nawet swojego DJ-a i komentatora. Nie mogło również zabraknąć strefy gastro, w której rodzice gospodarzy podawali każdemu własnoręcznie robione tosty, można było też znaleźć słodziutkie pączki z lukrem i cukrem pudrem. 

Przewiń do góry